Ay Dönümü Mesajları ve Sözleri

Sevdiceğinize gönderebileceğiniz en güzel ay dönümü mesajları ve ay dönümü sözlerini sayfamızda bulabilirsiniz. Dilediğiniz ay dönümü mesajını seçip sevgilinize, eşinize gönderebilirsiniz. İşte en güzel ay dönümü sözleri.

İstiyorum ki bir gün bile geçmesin zaman akmasın seni severken dursun. Ama 7.ayımız bitmiş bile sevgilim. Seni sevmeye aylar, yıllar yetmez bir ömür harcamak gerekir. 7.ayımız kutlu olsun, seninle daha nice aylar ve yıllar görmek nasip olsun bana. Doyamıyorum ben ne senin sevgine ne de güzelliğine. İyiki varsın benim şans meleğim, uğurum, her şeyim.

Sana duyduğum aşk ve sevgi ilk gün nasılsa 2.ayımız biterken de hala aynı sevdiğim. İçimdeki bu aşk ve sevgi yıllar geçse bile aynı kalacak bebeğim. Seni ilk gün ki gibi sevmeye, özlemle sarılmaya ve her gün özlemeye devam edeceğim. İyi ki varsın aşkım.2.ayımız kutlu olsun.

Hayattan ümidim kesmişken birden sen çıktın karşıma ümit oldun, nefes oldun, heyecan ve yaşam oldun bana. Günler geçmezken sensiz şimdi ayları tutamıyorum bile baksana.3.ayımız biterken seni ne kadar çok sevdiğimi ve sevgimin sonsuza dek süreceğini bil isterim sevgilim. Sen benim bu hayatta başıma gelen en güzel şeysin. İyi ki benim sevgilimsin kalbime tekrar hoş geldin bir tanem.

Senden önce bir hayaldi böylesine saf ve temiz bir sevgi, sen geldin hayallerim gerçeğe dönüştü sevgili. Bana yaşarken bir rüya gibi aşk yaşattığın için ne kadar teşekkür etsem az sevgilim. Seninle geçen 1.ayım biterken Allahtan daha uzun yıllar temenni ediyorum ve seni çok seviyorum her şeyim.

Sen bu hayatta nadir bulunan aşksın. O yüzden değil her ayımı her günümü bile kutluyorum sevgilim ben. İyi ki benimsin, aşkım ve hayatımın neşesisin. 5 ayım seninle geçtiği için ne kadar mutluyum bilemezsin. Dilerim ömrümün sonuna kadar hep benimle olursun her şeyim.

Sen benim gerçeğe dönen en güzel rüyamsın aşkım. Her günüm rüyalardan fırlamışçasına özel ve güzel. Bak 1.ayımız dolmuş bile. Bana böylesine güzel, aşk dolu, sevgi ve huzur dolu bir ay yaşattığın için teşekkür ederim sevgilim. Hayatımda aylar değil, yıllar boyunca hep sen ol isterim.

Sen benim kalbime taht kuran en büyük aşksın bebeğim. Ben seninle günleri, ayları, yılları değil her anımı paylaşmak isterim sevgilim. Hep sen ol hayatımda mutluluğu, hüznü, aşkı ve sevdayı seninle yaşayalım, hayat yolunda hep kol kola olalım hayatımın anlamı. Önümüzde daha nice güzel aylar ve yıllar var ama bizim birlikte geçen 6.ayımız bugün ve ben seni her geçen günden daha da fazla seviyorum tektanem.

Ay Dönümü Kutlama Mesajı

Doğallıktan yanaydım ve en güzel olanı yani seni seçtim. Sen benim doğamsın. Ay dönümümüz kutlu olsun.

Senin aşkın her günümü bir yıl gibi geçirmeme neden sevgilim. Günler geçmesin istiyorum, her anım seninle dolu dolu olsun. Ama bir bakmışım ilk ayımız bitmiş bile. Seninle daha nice aylar, yıllar görmek nasip olsun sevgilim. Ömrümün baharı seni çok seviyorum ilk ayımız kutlu olsun.

Yakışıklı aşkım, hayatıma gireli tam 3 ay oldu, ne de çabuk akıyor zaman seninle zaman su misali akıyor, hayatıma neşe ve huzur geliyor sevdiğim. Seni çok seviyorum aşkım. Seninle olmayı, hayatıma neşe katmanı bana huzur vermeni çok seviyorum. İyi ki varsın daha nice güzel ayları be yılları hep birlikte geçirmek dileğiyle.

Ben senden önce yaşamıyormuşum sevgilim bunu anladım seninle. Sen hayatıma gireli 1 ay oldu daha ama bu 1 ay da hayatıma neşe geldi, renk geldi, huzur geldi inan. Her güne seninle başlamak bana yaşadığımı hissettiriyor. Sana aşığım ömrümün en güzel hediyesi. Daha nice güzel aylarımız olsun. İyi ki varsın huzurum.

Kalbim hep sen diye atıyor artık. Her nefeste seni çekiyorum ben içime. Ömrüm uzuyor adeta seni gördükçe. Seninler birlikte geçen bu 6.ayım dilerim ömrümün her ayında hep sen olursun yaşama sevincim, huzurum, aşkım, her şeyim. Ellerimiz hiç ayrılmasın, kalplerimiz ölene dek birbirimiz için atsın sevdiğim.

Bak bir ayı daha bitirdik sevgilim seninle aşkla, mutlulukla ve huzurla. Bu dünyada en çok sana ait olmayı ve senin sevgilin olmayı seviyorum ben. Aşkımız ve sevgimiz aylarla değil, uzun bir ömürle yaşanır. Seni ömrümün sonuna dek çok seveceğim ay dönümümüz kutlu olsun biricik sevgilim.

Ben bir kelebek olsam ömrüm 1 günde olsa yine severek geçirirdim aşkım. Seni sevmeye ömür yetmez biliyorum ama seninle 9 ayı bitirdik bebeğim. Her biten ayla sevgimiz daha da büyüyor, ellerimiz daha da kenetleniyor biliyorum. Seni çok seviyorum her şeyim.

Bu ay geçen aydan, önceki aydan ve ondan önceki aydan çok daha güzel olacak.

Sen benim enerji kaynağım, can yoldaşım. Her ay olduğu gibi hep sen ol olur mu?

Sen bana geç gelen ve hiç gitmeyecek olan güzelliksin. Sen gel ve bu ay hiç bitmesin.

Seni geçen ay takip ettim. Bu ay birlikteliğimiz başladı. Peki diğer ay ne olacak biliyor musun?

Birlikteliğimizde yeni bir ay yeni bir gelecek. Bu ay eski aydan daha özel olsun mu?

Hayalimdin gerçeğim oldun. Yeni ayda geleceğim olur musun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir