İçeriğe geç

Anneye 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Anne demek öğretmen demek, öğretmen demek anne demek. Bizlerde bu düşünceden yola çıkarak annesi öğretmen olan kullanıcılarımız için en güzel anneye öğretmenler günü mesajları ve anneye öğretmenler günü sözlerini hazırladık. Sayfamızda anneniz için en güzel öğretmenler günü mesajı bulabilir ve annenize yollayarak onu mutlu edebilirsiniz. İşte en güzel ve anlamlı anneye öğretmenler günü sözleri ve mesajları;

Canım anneciğim, iyi ki benim annemsin ve senin gibi bir öğretmene sahibim. Öğretmenler günün olsun annem.

Öğretmenler günün kutlu olsun anneciğim. Sevi çok seviyorum.

Hayatın en güzel annesine ve en güzel öğretmenine sahibim. Öğretmenler günün kutlu olsun annem.

Bana her zaman yön veren, hayatı öğreten, beni eğiten canım annem. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Her derdime derman olan, bana hep sahip çıkan sen oldun annem, bana verdiğin o kocaman sevgi için sana minnettarım. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen benim gölgem gibi nereye gidersem yanımdasın, sanki bir parçam gibi ne olursa olsun yüreğimin en güzel köşesindesin annem. Öğretmenler günün kutlu olsun annem.

Emekli oldum diye unutuldum sanma sen öğretmenliğin boyunca öyle izler bıraktın ki hiçbir zaman unutulmayacaksın. Öğretmenler günün kutlu olsun emekli öğretmenim.

Öğretmen anne yarısı demek, anne demek öğretmen yarısı demek. Sen ise hem annem, hem öğretmenimsin. 24 Kasım Öğretmenler Günün kutlu olsun annem.

Gözyaşlarımı dindiren, beni hayata getiren ve hayata bağlayan canım annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Anneme Öğretmenler Günü Mesajı

Bir öğretmen düşünün öğrencilerini kendi evlatları gibi seven ve düşünen, bir öğretmen düşünün her şeyiyle mükemmel bir insan, evet bir öğretmen bu öğretmen şuan bu mesajı okuyan gönüllerin sultanı canım annem.

Anne olmak çocuğunun canı yandığında keşke benim başıma gelseydi diye düşünmektir. Fedakar annemin öğretmenler günü kutlu olsun.

İdealist, başarılı, görevini layıkıyla yapan, arkadaşları tarafından çok sevilen, herkes tarafından parmakla gösterilen neyse anneciğim kendimden çok söz etmeyeyim öğretmenler günün kutlu olsun.

Tüm fırtınalarda sığınacağım tek limanım hep sendin, hep de sen olacaksın canım annem. Öğretmenler günün kutlu olsun anneciğim.

Karanlıkları aydınlatan, öğrencilerinin en zor zamanlarında onların ellerinden tutup yönlendiren, hiç bıkmadan usanmadan çalışan mesleğine aşık canım annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Anne hakkı ödenmez, sevmeye ömür yetmez. Bütün dünya benim olsa, bir tane annem etmez. Canım öğretmenim öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğretmen neyse öğrencileri odur demişler desene anneciğim senin de mükemmel, başarılı öğrencilerin olacak. Öğretmenler günün kutlu olsun anneciğim.

Yalanlarla dolu bu koca dünyada, beni yalansız sevdiğin için teşekkürler annem. Öğretmenler gününü kutluyorum canım annem.

Sen kanatlı bilgi meleğisin, güller bahçesinin en güzel bahçıvanısın, sen eğitim ordusunun en güzel neferisin. Öğretmenler günün kutlu olsun annem.

Gözyaşların sadece mutluluktan olsun, en kötü günümüz de böyle olsun anneciğim. Seni seviyorum anneciğim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Yollarını çiçeklerle süslediğim canım annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Evimizin neşesi, yuvamızın birleştiricisi fedakar annem öğretmenler günün kutlu olsun. Allah’ım her gününü mutlulukla doldursun.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilemeyen dünyanın en güzel annesinin, öğretmenler günü kutlu olsun.

Güzel annem öğretmenler günün kutlu olsun. Her günün öğretmenler günün kadar özel ve güzel olsun.

Canım annem senle her şeyim tamam iyi ki benim annemsin öğretmenler günün kutlu olsun.

Emekli de olsan sen bizim gönüllerimizin öğretmenisin, sen her zaman mükemmel bir öğretmen olarak kalacaksın. Güzel annem öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen bu dünyanın en iyi, en güzel, en candan, en mükemmel öğretmenisin. Yüce Mevla’m seni her daim sağlıklı ve başarılı eylesin. Canım annem Öğretmenler günün kutlu olsun.

Gözümün nuru bitanecik meleğim başımızdan eksik olma. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir