İçeriğe geç

Anneye Güzel Sözler ve Mesajlar

Annenize söyleyebileceğiniz veya annenizle paylaşabileceğiniz en güzel ve anlamlı anneye güzel sözler ve anneye güzel mesajları sizler için hazırladık. Sizler de annenize yazdığınız en güzel sözleri ve mesajları yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Yeryüzündeki binlerce çiçek arasından en güzeli olan anneme, seni çok ama çok seviyorum. Bu anlamlı günde yanında olmak çok güzel…

Beni başkası ağlatırken derdime derman olan o, başkası bırakırken her an yeniden sahip çıkan o. Canım annem seni çok seviyorum.

Karşılıksız tek sevgi senin bize olan sevgin imiş. Şimdi daha iyi anlıyorum anne. Seni çok seviyoruz. Ellerinden öpüyoruz anneciğim.

Fedakarlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; annem derdim canım annem seni bir gün değil her gün çok seviyorum.

Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştir. Hiç ışığın eksilmeyecek biliyorum. Varlığınla çok mutluyum.

Geleceğini oluşturacak her yeni günün bir önceki günden daha güzel, sağlık ve huzur içinde seni mutlu edecek şekilde olmasını dilerim canım annem.

Senin kucağın, senin merhametin beni yaşama bağlıyor sevgili anneciğim. İyi ki varsın Rabbim seni başımızdan eksik etmesin.

Dün sana kızdıklarımı bugün ben yapıyorum anne. Çünkü aslında senin küçük bir kopyanım. Umarım senin kadar sevgi dolu olurum Annem.

Ah, o tatlı gülüşüne, sevecen gözlerine, şefkatli yüreğine, hele bir de yavrum deyişine ölürüm senin Annem.

Anneciğim! Bir günümde değil her günümdesin. Annem olman dünyadaki en büyük şansım. İyi ki varsın. Seni çok seviyorum annem.

Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, annem ellerinden öperim. Gücüme güç, umuduma umut katan annem iyi ki varsın.

Sen öğrettin; sevgiyi, saygıyı, hem kaya gibi sağlam, hem merhametli hem adil olmayı. Sen öğrettin tüm bunları baş tacım. Her günün kutlu olsun.

Anneye Anlamlı Özlü Sözler

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor.

Benim için her şeye katlanan her zaman yanımda olan değeri biçilmeyen dünyanın en güzel annesinin seni çok seviyorum.

Bu dünyadaki en güvenli sığınağım senin kucağın. Benim annem olman bu dünyadaki en büyük şansım. Seni seviyorum Annem.

Meğer dilimdeki en güzel kelimeymiş senin adın. Ne zaman annem desem dünyama güneş doğuyor, ruhumu huzur kaplıyor Anneler günün kutlu olsun canım Annem.

Nur yüzlü, kalbi çocukları için çarpan güzeller güzeli kadın seni çok ama çok seviyorum. İyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin.

Ben gülünce gülen, ağladığımda ağlayan benim için yaşayan dünyadaki en büyük şansım benim biricik annem seni çok özledim.

Sen hayatımın kutup yıldızı oldun. Nereye gidersem gideyim ışığının altında sevginle uyudum. Doğru yolu buldum. Seni seviyorum anneciğim.

Anneler çiçek gibidir, onları hep mis kokulu yerlerde görebilirsin, senin için her zaman var olduklarını ve seni düşündüklerini bilirsin.

Sınırsız bir sevgi, anlatılmaz bir sevgiyle beni seven annem, sana layık olmak için yaşıyorum.

Sen bu dünyaya gönderilmiş bir meleksin canım annem.

Senden yediğim terliğin acısı bile çok güzeldi seni çok özledim canım annem.

Bütün acılar üstüme yağınca sen bana açılan şemsiyesin annem. Seni çok seviyorum.

Güzel annem, sen benim her şeyimsin, kalbimin en büyük neşesisin.

Sen evimizin kraliçesi, başımızın tacısın, en aziz varlığımızsın, sen bizim bitanemizsin.

Mesafeler uzak olsa da yüreğim hep seninle canım annem. Seni çok seviyorum.

Bana hayatı öğreten, bana hayat veren canım annem seni çok seviyorum.

Dünyada kimseyi seni sevdiğim kadar sevemem, sana bağlandığım kadar bağlanamam canım annem.

Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.