İçeriğe geç

Eski Sevgiliye İyi Geceler Mesajları ve Sözleri

Eski sevgilileri unutmak zordur. Bizde sizler için eski sevgilinize gönderebileceğiniz en güzel eski sevgiliye iyi geceler mesajları ve eski sevgiliye iyi geceler sözlerini sizler için hazırladık.

Yarım bırakmayı seviyorsun sen, belki de sen haklısın. Ama unutma; İskender’i yarım yesen de tam hesap ödersin.

Sana en güzel sözleri yazmak isterim ama korkuyorum yanlış anlaşılmaktan. Şunu da bilmeni isterim artık biz iki eski sevgiliyiz ama yine de ben seninle arkadaş olarak kalmak istiyorum.

Biliyor musun eski sevdiğim ama hiç eskitemediğim; ne zaman elinde bir çiçek buketiyle birini görsem hemen aklıma sen geliyorsun ve gülümseyerek karşıma dikiliyorsun.

Eski sevgilim desem çok ağır olur, hale seni çok seviyorum desem yanlış anlaşılır. Sen hayatımın bir dönemini renklendiren beni mutlu eden iyi bir insan olarak kalacaksın benim aklımda, hayatımda, kalbimde.

Gelecekte ne olur bilemeyiz ama bildiğim bir şey varsa sen benim hayatımda her zaman unutmayacaklarım arasında yer alacaksın. İyi geceler sana eski sevgilim.

Her zaman böyle neşeli ve mutlu olursun, ben seni çok sevdim sende sevdiğin biriyle mutlu olursun. İyi geceler.

Eskiden günler çok güzeldi çünkü günleri yapan güzel bir kişi vardı. Şimdi geceler soğuk ve yalnız. İyi geceler

Eski sevgilim olabilirsin ama sen her zaman sevdiğim olacaksın. Bana o günleri tekrar yaşamak ister misin diye sorsalardı. Hiç düşünmeden evet derdim. İyi geceler

Bazı şeyler bitti deyince bitmiyor, yaşanılan günler asla insanın aklından gitmiyor, ben seninle mutlu oldum umarım sende mutlu olursun. İyi geceler.

Eski sevdiğim de olsan, hiçbir zaman eskide kalmayacak birisin benim için. Her zaman da öyle kalacaksın. Sen mutlu olduğun zaman bende mutlu olurum. İyi geceler

Nerede olmak isterdin sorusuna, gözlerimle cevap verdiğim tek yerdi gözlerin. İyi Geceler

İyi geceler adı eski olan ama hiç eskide kalmayacak olan sevgilim.

Günün birinde hayat seni boş verirse ve yüreğin sana yalnız bıraktığını söylerse aldırma çevir gözlerini gökyüzüne sana gülümseyen gözlerimi göreceksin iyi geceler

Her şeyi çabucak unutur, seni hiç aramam sanmıştım ama çok yanılmışım. Sen benim kalbime yazılmış, aklıma kazınmışsın. Seni hiç unutamıyorum. İyi geceler

İnşallah her zaman hep böyle neşeli ve mutlu olursun, ben seni çok sevdim, sende sevdiğin biriyle mutlu olursun. Yolun, bahtın açık olsun.

Her seven kavuşamazmış, sevdiğini on yıl görmesen de tekrar görünce yüreğin yanarmış, ah be güzelim aşk insanı ömrünün sonuna kadar yakarmış.

Ben senli bir masal yazmıştım kendi dünyamda ama masalın sonunun ayrılık olacağını hiç düşünmemiştim. Ama olsun seninle geçirdiğim güzel günlerim oldu. İyi geceler masalımın kahramanı.

İnşallah hayalini kurduğun gibi bir hayatı yaşarsın. Seni çok sevmiştim ama olmadı. Bundan sonra sana ömür boyu mutluluklar dilerim. İyi geceler

Çok sevsen de bazen ayrılığın önüne geçemiyor insan, her şey yolunda giderken her şey tersine dönüp sonbahar rüzgarında savrulan yapraklar gibi savruluyor hayatlar. İyi geceler birilerine.

Kazınmış bir kalpteki sevgiyi söküp atmak elbette zor olacaktır. Ama bundan sonra hiçbir şeyde eskisi gibi olmayacaktır. İyi geceler eski sevgilim.

Bana yaşattığın güzel duygular için teşekkür ederim. İstediğin gibi yaşaman dileğiyle ömür boyu mutluluklar iyi geceler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir