Ev Alanlara Sözler ve Mesajlar. Ev Alana Hayırlısı Olsun Mesajı

Ev alan sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel ev alanlara hayırlısı olsun sözleri ve mesajlarını sizler için hazırladık.

Canım kardeşim yeni evin hayırlı olsun, eşin ile birlikte huzur ve mutluluk içinde oturman dileğiyle.

Dünya da mekan, ahirette iman demiş büyüklerimiz. Canım ablam yeni evin hayırlı uğurlu olsun.

Sevgili annem babam, yıllarca emek verdiniz ve nihayet güzel bir ev sahibi oldunuz. Bu güzel evde mutlu mesut yaşamanız dileğiyle.

Eniştem eviniz hayırlı uğurlu olsun. Sen aldın evi kenara çekilmek yok biz alırken de desteğini bekliyoruz. Hayırlı olsun.

Canım arkadaşım ev aldığını duyunca çok sevindik. Yeni sağlık sıhhat ve afiyet içerisinde yaşaman dileğiyle mutluluklar dileriz. Hayırlı olsun.

Yeni daireniz çok güzelmiş gören herkes anlata anlata bitiremiyor. Ben de en kısa zamanda gelip bu güzel evi göreceğim inşallah.

Yüce Mevla güzel güzel oturmayı ve borçlarını tez vakitte bitirmeyi nasip etsin inşallah. Yeni eviniz hayırlı olsun dostum.

2020 yılında ev almak çok kolay değil, dolar almış başını gitmiş, faizler yükselmiş. Yani senin anlayacağın dostum çok zor bir işi başardın tebrik ederim seni. Hayırlı olsun evin.

Çok beklediğiniz ama sonunda kavuştunuz evinize. Rabbim huzur ve mutluluk içinde oturmak nasip etsin.

İnşallah çok mutlu olursunuz yeni evinizde. Yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun.

Yüce Mevla’m sizleri de kiralardan kurtardı şükür. Allah mutlu bir şekilde huzur içinde yaşamak nasip etsin. Yeni eviniz hayırlı olsun.

Çalıştınız, çabaladınız, sabrettiniz ve sonunda evinize kavuştunuz. Güzel günler geçirmek, geçmişe iyi güzel şeyler bırakmak dileğiyle eviniz hayırlı olsun.

Yeni evinde mutlu olman dileğiyle canım arkadaşım evin hayırlı olsun.

Hep hayalini kurdun, her zaman sabırla çalıştın ve sonunda evine oturmak nasip oldu. Rabbim huzur içinde oturmak nasip etsin.

Huzur ve mutluluk içinde oturmanız dileğiyle yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun.

Biliyorum ki evinde senin kalbin kadar güzeldir. Sen herkese yardım eden, herkese iyilik eden biriydin. Rabbimde sana yardım etti ve sonunda sende evini aldın. Huzur ve mutluluk içinde oturman dileğiyle hayırlı olsun.

Hemen yerleştir eşyaları, geleceğiz eskiteceğiz o halıları, ilk kahveyi biz içeceğiz kapatacağız falları. Yeni eviniz hayırlı uğurlu olsun arkadaşım.

Allah evinin borçlarını tez zamanda ödemek nasip etsin. Yeni evin hayırlı ve uğurlu olsun.

En son sen ev sahibi oldun ama en güzel evinde sahibi oldun. Her zaman güzel anılarının olacağı çocuklarını mutlulukla ve sağlıkla büyüteceğin bir evin olsun.

Bu zamanda ev sahibi olmak çok zor iş. Sen yeni bir ev alarak bu işi başardın. Seni tebrik eder canı gönülden kutlarım. Hayırlı olması dileğiyle…

Taşındığın yeni mekanın da huzur ve afiyet dilerim. Rabbim gönlünüzden huzuru, hanenizden bereketi eksik etmesin.

Güzel yeğenim çalıştın çabaladın emek verdin ve sonunda güzel evine oturmak nasip oldu. Allah huzur ve mutluluk içinde oturmayı nasip etsin.

Biricik halam senin de sonunda bir evin oldu. Güzel günlerin geçeceği, evlatlarınla birlikte huzur içinde yaşaman dileğiyle hayırlı olsun.

Değerli komşum yeni evin hayırlı olsun, senden ayrılmak çok zor oldu, seninle birlikte çok güzel günler geçirmiştik. İyi günlerde oturman dileğiyle hayırlı olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir