İlk Kez Anne Olmak ile ilgili Sözler ve Mesajlar

Sayfamızda sizler için hazırladığımız en güzel ilk kez anne ile ilgili mesajlar ve ilk kez anne olmak ilgili sözleri bulabilirsiniz. Sizler de bildiğiniz en güzel anne olmak ile ilgili sözleri ve mesajları yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Anne sevgisi barıştır. Elde edilmeyi veya hak edilmeyi gerektirmez.

Anne kalbi çocuğun okuludur.

Seni, annen kadar sevecek ve baban kadar merak edecek hiç kimse yoktur; O yüzden kimse bana aşktan bahsetmesin. Aziz Nesin

Benim annem yürüyen bir mucize.

Çocuk sahibi olmak; iyi, kibar, etik, sorumlu insanları yetiştirme sorumluluğu, herkesin başarabileceği en büyük iştir.

Her zaman yanlış şeyler yapıp yapmadığınızı merak edeceksiniz; ancak anne olmak, olabildiğince mükemmel olmak istediğiniz başka birine, çok fazla önem vermek budur.

Çocuklar annelerin hayatındaki çapalardır.

Bir adam, en çok sevgilisini, en iyi şekilde ailesini, en uzun da annesini sever. – İrlanda Atasözü Kadın anne olunca kemale erer.

İlk Kez Anne Olma Sözleri ve Mesajları

Yorgun ve üzgün olabilirsiniz, zor geçmiş bir iş gününün sonunda kendinizi tükenmiş hissedersiniz bazen, sonra eve gittiğinizde kapıyı açar açmaz size doğru yüzlerinde kocaman birer gülümsemeyle koşar kızınız, oğlunuz. Hayatlarındaki en önemli işmiş gibi sarılırlar size. Sonra şöyle bir geriye çekilip tüm yüzleriyle ve bedenleriyle gülerek bakarlar yüzünüze.

Bir anne ve kızının aşkı asla ayrılmaz.

Anne duası, güzel mevlam yavrularımızı incitme.. Başkalarının üzmesine izin verme.. En büyük acı evlat ve anne acısı.. Ne bana ne de düşmanıma yaşatma..

Anne nefestir. Allah kimseyi nefessiz bırakmasın.

Anne ilk dostundur, en iyi arkadaşındır, sonsuza dek arkadaşındır.

Hiçbir doktorun tedavisi, senin öpeyim de geçsin sözün kadar işe yaramıyor anne sözü.

Hayatta birçok şeyle gurur duyuyorum ama hiçbir şey anne olmaktan daha iyi değil.

Tam aşkı bildiğinizi düşündüğünüzde, küçük bir şey ortaya çıkar ve size ne kadar büyük olduğunu hatırlatır.

Anne olmak, sahip olduğunu bilmediğin güçlü yanları öğrenmektir.

Sahip olduğun şeyi sevdiğinde, ihtiyacın olan her şeye sahipsin.

Anneden daha gerçek hiçbir şey olamaz bu hayatta. Onun öğrettiklerinin hepsi adeta bir altın, sözlerine ise asla paha biçilemez. Onu sevin sevdiğinizi belli edin ve ellerini hiç bırakmayın.

Anneyim ben… İyileştiren öpücüklerin, sakinleştiren kolların sahibiyim..

Anne olmak, onun kokusuyla uyumak. Onun nefesiyle uyanmaktır..

Bir anne olduğunuzda, düşüncelerinizde asla yalnız olmazsınız. Bir anne her zaman iki kez, bir kez kendisi için ve bir kez çocuğu için düşünmek zorunda.

Kadın olmak sadece anne olmak değildir. merhametli olmaktır, örnek olmaktır, duyarlı aynı zamanda hoşgörülü olmaktır. anne olmak sadece çocuğuna anne olmak demek değildir. anne olmak kocaman bir kalbe sahip olmaktır. sadece çocuğu var diye bir kadın anne olmaz, Anne olmak büyük bir sorumluluktur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir