İçeriğe geç

Nişanlıya Doğum Günü Mesajları

Nişanlınıza gönderebileceğiniz en özel ve güzel nişanlıya doğum günü mesajları ve nişanlıya doğum günü sözleri

Nişanlıya Doğum Günü Mesajları:

Ömrünün en güzel yıllarını benimle geçirmen ve gülmenin mutluluğun çok olduğu bir hayatı birlikte yaşamak dileğiyle doğum günün kutlu olsun sevgilim.

Bugün semaya ellerini açıp yaptığın tüm duaların kabul olsun. Sevdiklerin her zaman yanında, umutların yüreğinde dursun. Canım nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Daha seninle çok doğum günleri kutlayacağız. Bu hayatı birlikte eskiteceğiz inşallah. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun Aşkım.

Hayatıma yön verenim, hayatıma ışık saçanım, mutlu olmamı sağlayan tek varlığım iyi ki doğmuşşsun. Nice mutlu yıllara.

Seninle koşacağız mutluluğa doru, seninle güleceğiz, seninle eğleneceğiz. Her zaman hayatın tam merkezinde olacağız. Sen ve ben biz olacağız. Nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Bana hayat arkadaşı olduğun, hayatımın bir parçası olduğu için çok mutluyum. Birlikte nice mutlu yıllara inşallah. Doğum günün kutlu olsun.

Biz seninle bir adım attık, inşallah bir ömür boyu birlikte yürüyeceğiz. Seninle çok mutlu olacağız Bitanem. İyi ki doğdun.

İyi ki doğmuşsun sevdiğim, iyi ki benim olmuşsun, iyi ki sevmişim seni. Mutlu yılların olsun.

Seni tanıdığım gün benim en güzel günüm, seni sevdiğim gün benim en mutlu günüm. Hayatım hayatıma hoş geldin doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün kutlu olsun hayatımın anlamı, mutluluğumun kaynağı. Nice mutlu yıllara.

Biz seninle iki kişiyiz ama artık biz olacağız, tek hayatı birlikte yaşayacağız. Nişanlım, sevdiğim doğum günün kutlu olsun.

Birbirimizi gördük sevdik, nişanlandık, Allah nasip ederse de evleneceğiz. Ve biz bitanem dünyanın en mutlu çiftlerinden biri olacağız. Canımdan çok sevdiğim nişanlım doğum günün kutlu olsun.

Bu bensiz kutladığın son doğum günün olacak, bundan sonra her doğum gününde yanında olacağım, gözlerine bakıp, boynuna sarılacağım. Doğum günün kutlu olsun Sevgilim.

Seni bana veren Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Senin olduğun her yerde olmak bana mutluluk veriyor. Sevdiğim, kadınım doğum günün kutlu olsun.

Bugün senin en özel günün, benim ise en mutlu günüm. Çünkü senin doğum günün benim ise sevdiğimin mutlu olduğu gün. Seni çok seviyorum Aşkım. Mutlu yıllara.

Yeni yaşında bende olacağım inşallah, nişanlılığımız sona erecek ve eninle mutlu bir yuva kuracağız. Seni sevmek, seninle yaşamak, seninle birlikte olmak çok güzel. Yeni yaşın kutlu olsun.

Sen benim her şeyimsin, seni çok seviyorum iyi ki doğmuşsun, doğum günün kutlu olsun.

Canım sevgilim doğum günün kutlu olsun. Bundan sonra kutlayacağın doğum gününde nişanlın değil, kocan olacağım. Seni çok seviyorum nice mutlu yıllara.

Sana hediye olarak en çok sevdiğimi vermek istiyorum ama seni sana nasıl vereceğim ki. Bu hayatta her şeyden, herkeslerden önemlisin. Doğum günün kutlu olsun Nazlım.

Seni bir yaşam boyu bitirmek değil de, sana hep yeniden başlamak isterim. Doğum günün kutlu olsun bir tanem.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir