Öğretmene Doğum Günü Sözleri Mesajları

Sizler için derleyip hazırladığımız en güzel ve özel öğretmene doğum günü sözleri ve öğretmene doğum günü mesajları. Sizler de öğretmeninize doğum günü mesajı yollamak için sitemizden istediğiniz mesajı yollayabilirsiniz.

Bana hayatı öğreten, ayaklarımın üstünde durmamı sağlayan. Sevginle, ışığınla, umudunla bana rehber olan canım öğretmenim. Doğum gününü kutlar ellerinden öperim.

Öğretmenler bir gül gibidir; koku verir, güzelliği gösterirler ama asla dikenini batırmazlar. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.

Canım öğretmenim doğum gününüz kutlu olsun. Siz dünya üzerinde eşine rastlamayacak kadar iyi kalpli öğretmenimsiniz.

Canım öğretmenim bende senin gibi iyi kalpli bir öğretmen olacağım. Senin bizler için yaptıklarını bende kendi öğrencilerime yapacağım. Bana verdiğiniz bu eğitime çok teşekkür ederim. İyi ki doğdunuz. Nice mutlu yaşlara öğretmenim.

Başarımda senin, hayat yolunda attığım ilk adımda senin eserin öğretmenim. İyi ki varsın, iyi ki doğmuşsun.

Nice mutlu yaşlarınız olsun canım öğretmenim. İyi ki varsınız ve iyi ki benim öğretmenimsiniz.

Soğuk günlerde sobamızı yaktın; sobamız yanmadığı zamanlarda sevginizle içimizi ısıttın canım öğretmenim… Senin hakkını hiç ödeyemeyiz… Doğum günün kutlu olsun. Nice mutlu yıllara…

Hocam biz seni çok seviyoruz ama notunu daha çok seviyoruz. Notun bol ömrün uzun olsun. Doğum günün kutlu olsun.

Bizlere bilgiyi öğreten, bizi eğiten, bizlere sevgiyi, saygıyı öğreten fedakâr öğretmenim doğum günün kutlu olsun.

Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır. Doğum günün kutlu olsun büyük insan.

Özel günlerde özel insanların hatırlanacağını bana siz öğrettiniz öğretmenim. Bu özel gününüz kutlu olsun. Nice yıllara.

Yüce Mevla’m size gönlünüzden geçtiği şekilde yaşamak nasip etsin. Ömrünüz hayırlı ve huzurlu olsun. Sağlık içinde, mutluluk içinde yaşamanız dileğiyle doğum gününüzü kutlarım öğretmenim.

Zayıf not verecek kalem bulamayasınız, her zaman derse geç kalasınız, ben sizi çok sevdim, sizde ömrünüz boyunca mutlu olasınız. Mutlu yıllara

Dünyanın en kutsal mesleği öğretmenliği, dünyanın en temiz duygularıyla icra eden değerli öğretmenime sevgilerle. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bana yaşamın sırlarını, geleceğin önemini, ilim ve irfanı öğreten değerli insan, öğretmenim! Sizin emeklerinizin karşılığını ödemek mümkün değil. Sizin varlığınız bizim için çok değerli. Siz bizim en kıymetlimizsiniz ve bu özel günde yani doğum gününüzde sizi mutlu etmek istiyoruz. Doğum gününüzü canı gönülden kutluyoruz.

Öğretmenime Doğum Günü Sözleri

Allah, sizi , matematik problemlerinin, sayıların eşitsizliğinin, belirsiz denklemlerin mutsuzluğundan uzak etsin. Yarınlarınız gönlünüzden geçtiği kadar güzel geçsin. İyi ki doğdunuz. Yaşınızın 3 katı kadar puanlar veresiniz, canım öğretmenim ömür boyu mutlu olasınız. Doğum gününüz kutlu olsun. Size dünyadaki en değerli hediyeyi vermek isterdim ama hiçbiri sizin karşılıksız emeklerinizi, o yüce sevginizi ve değerli fedakarlıklarınızı karşılayamaz. Doğum gününüzü kutlar, ellerinizden öperim.

Siz güller kadar narin ve güzel, kır çiçekleri kadar asil ve saygınsınız. Siz çok sevdiğimiz güzel öğretmenimizsin. Doğum günün kutlu olsun canım öğretmenim.

Bir bilsen sana olan saygımı. Seni çok seviyoruz canım öğretmenim. Doğum günün kutlu, yarınların huzurlu olsun inşallah.

Sen bize okumayı, yazmayı hayatı öğrettin, sen bize zorluklara karşı göğüs germeyi öğrettin. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim iyiki varsınız.

Hayatıma anlamlı dokunuşlarınız için, bıraktığınız güzel izler için size minnettarım. Dilerim her şey gönlünüzce olur. Doğum gününüz kutlu olsun.

Bu özel gününüzde sağlık, başarı ve mutluluk her zaman sizinle olsun. Allah ömrünüzü hayırlı kılsın. Doğum gününüz kutlu olsun.

Ders anlatışınız kadar akıcı ve güzel bir hayatınız olsun, not veren kaleminizin mürekkebi bol olsun, notlar bol bol olsun. Canım öğretmenimin doğum günü kutlu olsun.

“Allah size matematiğin problemlerinden, sayıların birbirleriyle mücadelesinden, x, y, z eşitliğinden çıkan mutsuzluktan uzak eylesin. Doğum gününüz kutlu olsun öğretmenim.”

“Sevgilerin en güzeli, saygıların en masumu sizin olsun. Yaşamınız mutluluk, sevinç dolsun. Öğretmenim üzerimdeki emekleriniz için minnettarım. Sizi canı gönülden seviyor, mutluluğunuzu diliyorum. Doğum gününüz kutlu olsun ve dilerim yeni yaşlarınız mutluluklar ve hayaller ile sizi karşılasın.”

Siz bir mum misali yandıkça çevrenize ışık saçıyorsunuz. Siz hiç düşünmeden bizler için çalışıyorsunuz. Nice mutlu yıllara yeni yaşınız kutlu olsun.

Siz hiç ilkokulda tanıştığınız, sizi hayata hazırlayan, sizi elinden tutup sınıfa götüren, bir anne şefkatiyle sizi seven öğretmeninizi unutabildiniz mi? Ne onu unutabilirsiniz, ne de onun en güzel günü olan doğum gününü. Doğum günün kutlu olsun öğretmenim.

Yıllarca ilim ve irfan yolunda bizlere emek verdiniz. Yorulmak nedir bilmediniz. Nice güzel doğum günlerine öğretmenim. İyi ki hayatımızda yer aldınız.

Sizin sayenizde hayat yolculuğunda ayakta kalmayı, bilgi ile yol bulmayı öğrendik öğretmenim. İlk okul günü heyecanımız eğitim hayatımız boyunca devam etti. İyi ki varsınız hocam. Doğum gününüz kutlu olsun inşallah.

Canım öğretmenim iyi ki doğdunuz nice mutlu, sağlıklı, huzurlu yaşlarınız olsun.

İyi ki doğdun öğretmenim. Bize öğrettin sevgi, saygı ışığında seninle büyüyorum öğretmenim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir