İçeriğe geç

Romantik İyi Geceler Mesajları ve Sözleri

Sayfamızda sizler için hazırladığımız sevgilinize, eşinize, karınıza, kocanıza gönderebileceğiniz en romantik iyi geceler mesajları ve anlamlı romantik iyi geceler sözlerini bulabilirsiniz. Sizler de bildiğiniz romantik iyi geceler mesajlarını yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

Seninle beraber olup uyuyup, uyanmak istiyorum sevgili, iyi geceler.

Kalbindeki bana olan ışık asla sönmesin sevgilim çünkü benim ışığım ölünceye kadar devam edece k ve hatta öldükten sonra da bu ışık asla sönmeyecek. İyi geceler.

Şehir uyuyor ama ben hala ayakta seni düşünüyorum bir tanem. İyi geceler.

İyi geceler sevgilim, güzel gözlerini karanlıkta görebilmek ve onlara tutkuyla bakmayı çok isterdim. Bir gün o da olacak ve ömrümün sonuna kadar gözlerine bakacağım. Bunu düşünüp uyursan belki rüyana gelirim ve tüm gece orada olabilirim. Seni seviyorum.

Sevgilim, canım, aşkım, bir tanem seni çok seviyorum ve bugün rüyana gelip seni ne kadar çok sevdiğimi söyleyeceğim. Bilinç altına girdiğimi düşünüyorum artık gerisini de sen düşünüver. Ben sana ait olduğum zamandan beri tek bir günüm bile seni görmeden geçmedi rüyamda. Seni seviyorum.

Seni düşündüğümde içim geçiyor severken de ömrümü bitiriyorum. İyi geceler.

Karanlık geceni aydınlatsın diye aşkımı yansıtıyorum sana. Seni seviyorum tatlı rüyalar.

Yanında olabilmek, gözlerinin içerisine bakmak o kadar güzel ki aşkım. Hiç ayrılmayıp her daim sol yanında kalmayı isterdim sadece. Bir gün o günler de gelecek biliyorum şimdilik sadece iyi geceler bir tanem.

Yağmur yağıyor dışarıda gelsen de ıslansak keşke beraber. Sonra kıyafetlerimizi çıkardık ten tene birbirimizi ısıtıp soğuk havaya meydan okusak ve en tatlı uykuya dalsak. Hayal ama bir gün gerçek olması dileğiyle aşkım iyi geceler.

Romantik İyi Geceler Sözleri

Öyle güzelsin ki tüm gece, ömrüm boyunca seni uyurken izlesem asla doyamam. Şu anda yanında değilim ama beni yanındaymış gibi düşünmeni istiyorum ve öyle uyumanı istiyorum. Emin ol rüyana geleceğim ve yanağına ufak bir buse konduracağım. İyi geceler sevgilim.

Ve bir anıya takılır kalırsın sadece tüm hayallerinde orada suya düşer. İyi geceler hayallerimi suya düşüren sevgili.

Her gece uykusuzluğumun sebebini düşünüp duruyordum ama seninle bir gece uyuyana kadar bunun nedenini anlayamamıştım. Buldum sevgili, buldum. Sen yanımda olmadığın için geceleri uykusuz kalmaktayım ve artık seninle uyuyup, seninle uyanmak istiyorum. İyi uykular.

Hayalimde sen, rüyamda sen, yürürken sen, uyuduğumda sen, ne yaparsan yapayım sen. Ben seninle varım aşkım ve gecelerimizin beraber geçmesi için sabırsızlık içerisindeyim. Seni seviyorum ve her zaman sevmeye devam edip rüyalarım da seni yaşatmaya da devam edeceğim. Tatlı rüyalar, benli rüyalar yani seni özledim.

İsyanım sadece sensiz geçen günlerime, gecelerime benim. Seni düşünürken uyumayı bile unutuyorum ben biliyor musun? İyi geceler bebeğim, rüyada kavuşma ümidiyle uyuyacağım şimdi.

Yine gece oldu ve ben gene yetim kaldım. Sensiz olmak bir yetim olmak gibi sevgilim. Senin yanında olamayıp kokunu duyamamak çok kötü bir his. Bir an önce sabah olup yanına gelebilmek için sabırsızlanıyorum. İyi geceler.

İçinde olan umut ışığı asla sönmesin hayatım. İyi geceler.

Sen benim rüyalarımda var olan hayatımdaki yaşama nedenim ve tek dayanağımsın. Her zaman da bu şekilde kalacaksın. İyi geceler melek kadın.

Sen bana Allah’ımın emanetisin. Seni sevmekten başka bir işim yok artık. İyi geceler sevgilim.

Sen benim daima en güzel hissimsin ve öyle kalmaya da devam edeceksin sevgilim.

Güzel olanlar daima kendilerini güneş ışığı ile göstermekteler. O güzel gözlerini görebilmek için tüm aşkımla sana bakıp ortaya çıkartacağım. Çünkü hayatında bir güneşe sahipsin sevgilim. İyi geceler.

En tatlı rüyalar seninle olsun bu gece ve rüyana en tatlı kişi girsin. Fakat alışkanlık haline getirme bunu sevgilim çünkü her gece senin rüyana gelemem ki ben. Rüyalara resti çektim uyumuyorum ben herkes derin uykulara dalarken ben sadece sana dalmaktayım. Uyku çok tatlıdır derler ben seni tatlı buluyorum sadece ve seni izlemeye doyamıyorum. İyi geceler sevgilim.

Romantik İyi Geceler Mesajları

Hayat medyan okuyabilecek kadar deli olmanı sever. Sende öylesin aşkım. Deli ama çocuksu bir yanın var ve ne kadar tatlı olduğunu anlatamam belki de sana. Seni çok sevdiğimi asla aklından çıkartma sevgilim. İyi geceler tatlı rüyalar.

Sana ait olan gecelere sahibim ben sabahı var ya da yok hiç umursamadığım. İyi geceler bir tanem.

Rüyama sen gel diye sadece uyuyorum aşkım. Sende bizi düşünerek kapat gözlerini. Sadece ikimizi ama. Beni değil ya da kendini değil sadece bizi düşünerek uyu ki en güzel rüyayı gör sevgilim.

Aşk sadece sende gerçek oldu ben onu anladım. Senle aşkı yaşayabilmek için şu anda her şeyi silebilirim. İyi geceler bir tanem.

Tek gözümü bile zor açık tutacak haldeyken uykum yok konuşabiliriz dediğim kişiydin sen. İyi geceler bebeğim.

Gece olduğu zaman içimi hüzün kaplıyor erkeğim. Çünkü senden tamamen uzakta kalıyor ve seni özlüyorum daima. Artık senin yanında olup, sana sarılıp kokunu duymak istiyorum sadece. İyi geceler aşkım.

Bu günde sona erdi sevgilim akşam oldu ve sen birazdan kendini uykunun kollarına bırakacaksın. Ne kadar çok isterdim uyurken seni izlemeyi.. her gece bunun hayalini kurarak uyuyorum ve sadece seni düşlüyorum. Sende bugün her şeyi bırak ve bizi düşlemeye başla uyumadan önce. İyi geceler.

Romantik olmayı pek beceremem, biraz odun olduğum doğru. Bunu çok söyler durursun ama bugün benim için çok anlamlı bir gün olmalı ve iyi geceler mesajını sana iletmem gerekiyor. Bugün ilk kez birine iyi geceler mesajı yazıyorum sevgili ve ömrümün sonuna kadar da sana iyi geceler dilemeyi bırakmayacağım. Hiç bıkmadan usanmadan her gün seninle yeniden uyanacağım hayata.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir