İçeriğe geç

Sevgilime, Eşime Öğretmenler Günü Mesajları ve Sözleri

Öğretmenler günü yaklaşırken sevgilinize, eşinize, kocanıza, karınıza gönderebileceğiniz en güzel ve özgün sevgiliye öğretmenler günü mesajları ve eşe öğretmenler günü sözlerini bulabilirsiniz. En güzel sevgiliye 24 Kasım öğretmenler günü mesajı için sayfamızı takip etmeye devam edebilirsiniz.

Canım sevgilim, öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki varsın.

Senin gibi bir insanı sevmek hayatın en güzel anlamı. İyi ki benim sevgilimsin. Öğretmenler günün kutlu olsun herşeyim.

Okulda ilim ve irfan öğreten sevgilim. Seninle birlikte öğretmenler gününü en içten dileklerimle kutlarım.

Öğretmenler bir mum gibidir çevresindekileri aydınlatarak onları doğru yola iterler. Sende sevgilim alev gibisin beni aydınlığın ile büyüledin.

Biricik sevgilim öğretmenlik döneminin ilk senesini en içten dileklerimle kutlarım.

Canım sevgilim öğretmenler günün kutlu olsun. Hayatta her şeyin güzellikle, mutlulukla geçmesi dileğiyle.

Sevgilim öğretmenliğini bir melek gibi yerine getiriyorsun. Sadece bana değil tüm öğrencilerine sevginin ne olduğunu öğrettin.

Dünyanın en zor mesleği olan öğretmenliği yerine getiren sevgilim, sana böyle güzel bir günde en büyük hediye olarak kalbimi sunmak isterim.

Sevincim ve mutluluğum hep seninle birlikte olacaktır. Öğretmenler gününde gelecek ve neşem sana aittir.

Öğretmenler bir bahçıvana benzetilir, bahçesinde bulunan gülleri kırpar onların bakımı ile ilgilenir tıpkı okulda öğrencileri yetiştirmeleri gibidir. Öğretmenler günün kutlu olsun sevgilim.

Sevgiliye Eşe Öğretmenler Günü Mesajı

Öğretmenler altın kelebeklere benzerler gittikleri yerlere tozlarını serperek geleceği parlak insanlar yetiştirir. Öğretmenler gününü tüm kalbimle kutlarım biricik sevgilim.

Öğretmen 1 can değil 100 candır. Sen de benim sonsuz canımsın. Öğretmenler günün kutlu olsun bitanem.

Öğretmenin “Bir” canı yoktur, öğretmenin “öğrencisi kadar” canı vardır. Benim canım da bir tek sensin. Öğretmenler günün kutlu olsun meleğim.

Öğretmen geçmişi unutturmayan, aynı zamanda geleceğe de bizleri yetiştiren büyük insandır. Sen de benim geleceğim, herşeyimsin. İyi ki varsın, öğretmenler günün kutlu olsun.

İyikilerim oldu benim çünkü bana keşke dedirtmeyen bir centilmen sevgilim var bu hayatta. 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun sevdiğim.

Sonra sen geldin bir iken iki olduk biz olduk. Sevgiliydik can yoldaşı olduk. Şimdi aynı hayatı yaşıyoruz aynı duyguları paylaşıyoruz. Bu özle gününde yanında olmak boynuna sarılmak isterdim. Bitanem öğretmenler günün kutlu olsun.

Öğrencilerini kendi evladıymış gibi seven, onlar için gece gündüz çalışan benim fedakar eşimin öğretmenler günü kutlu olsun.

Bugün senin en güzel en özel günün canımın içi, 24 Kasım öğretmenler günün kutlu olsun. Allah her zaman yardımcın olsun.

Bugün sana en güzel hediyeye vermek istiyorum ama zaten ben sana en özel en güzel hediyeyi verdim daha başka ne verebilirim ki kalbimden başka. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Sen, benim hayatta başıma gelen en güzel şeysin. Rabbim seni başımdan eksik etmesin. Hayatımın anlamının öğretmenler günü kutlu olsun.

Bir kelebeğin kanadına düşen, çiğ tanesine benzer sana olan aşkım, sensiz geçmez bir günüm. Öğretmenler gününü kutluyorum Yârim.

Sevmek daima beraber olmak değil, sensizken bile seninle olabilmektir. Seni çok seviyorum öğretmenim. Öğretmenler günün kutlu olsun.

Ben, istemem öyle iki günlük sevgili. Yüreğin varsa, bir ömür sev beni. Canım sevgilimin öğretmenler günün kutlu olsun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir