İçeriğe geç

Sevipte Kavuşamayanlara Sözler ve Mesajları

Çok sevipte kavuşamayanların söylediği birbirinden güzel sözleri ve mesajları sizler için toparlayıp düzenledik. İşte en güzel Sevipte kavuşamayan sözleri.

Seni öyle çok sevdim ki biliyorum artık her şey imkansız ama vazgeçemiyorum senden çünkü vazgeçmek kolay olsaydı bu çığlık bu kadar iç acıtmazdı.

Yanından geçer ve hiçbir şey söylemezsin. Yalnızca kokusunu duymak için derin nefesler alırsın.

Giderken kalbimi bırakır mısın lütfen ona çok ihtiyacım var! Ben o kalp ile tek seni sevdim sen yokken bile tek seni seveceğim sen başkasını sevsen bile..

Nasip değilmiş dedik aşkımızı kalbimize gömdük, birbirimize arkamızı döndük. Çünkü o gözler birbirine baktığı zaman yine yüreğim yerinden çıkacak gibi atacak, hiçbir şey unutulmayacak.

Nasıl doldurduysan hayatımı varlığınla, bende yazmak isterim adımı defalarca dudaklarımla dudaklarına.

Sevdim seni bir kere başkasını sevemem deli diyorlar bana desinler değişemem.

Seni öyle çok sevmişim ki şimdi yüreğim beni dinlemiyor unut onu diyorum olmaz diyor unutmuyor.

Gözlerin aklımda, kalbin içimde ve ruhun bedenimde olduğu sürece seni sonsuza kadar seveceğim.

Bu kalbim bir tek seni sevdi artık başkasını sevemez, bu gözlerim bir tek sana güldü artık baikasına gülemez.

Ne zaman Seni görsem kalbim yerinden oynuyor gözlerine baksam o an hayat donuyor ama bir sen görmüyorsun karşında eriyorum.

Uzaktan da olsa seni sevmek en güzel duygu olsa gerek. Rüyalarda sevgilimsin, sen benimsin.

Seni fark ettiğim günden beri sevmeye başladım ve ben seni bir gün değil her gün çok sevdim. Pişman mıyım hayır asla pişman değilim. Çünkü seni sevdim hem de çok sevdim keşke kavuşsaydık birlikte bir yuva kurabilseydik ama olmadı kaderimizde alnımızda yazılı değilmiş kavuşmak. Sevmek gönül işidir gönle bir kere düşen bir daha çıkmaz sen ben var olduğum sürece kalbimde yaşayacaksın ey sevdiğim.

Ne kalbim kaldı kırılmadık, ne aklım kaldı çalınmadık. Bu ayrılığı ne anlayabiliyorum, ne de hissedebiliyorum. Çünkü anlamak beynin, hissetmek kalbin işidir.

Öperek uyandırdım bu sabah ayrılığı. Fırından yeni çıkan bekleyişler satın aldım. Kırmızı mavi köşeli yalnızlığımı serdim masaya. Manzaraysa ayrılığa sıfır! İşte her şey hazır… Acılarımla iki lafın belini kırdık. Yokluğunda bir kuş sütü eksik… Yalnızlığım ve ben; seni çok bekledik.

Sevenler birbirini asla unutmaz, eğer unutmuşlarsa zaten birbirlerini hiç sevmemişlerdir.

Ben sevgimi kalbime gömdüm, ne zaman kalbim atmayı bırakırsa o zaman seni unuturum.

Ben seni çok sevdim sen beni çok sevdin ama kavuşamadık biz birlikte ileriye dönük hayallerimizi gerçekleştiremedik. Elveda sevdiğim, elveda mutlu hayallerim.

Kızım olursa senin adını koyacağım. İsmini söylediğimde o koşsun kollarıma.

Dilin beni unut derken gözlerin beni hiç bırakma diyordu ben o gözleri nasıl unutacağım, o gülüşleri nasıl aklımdan çıkaracağım. Ben seni hiç unutmayacağım.

Bizi birbirimizden ayıranlar mutluluk yüzü görmesin, birbirimizi çok severken bizi bu hale getirenler de bizden beter olsun.

Bir gülüşün, bir bakışın ile kandırdın beni. Şimdi unutmamı isteme benden.

Sensizliğin çok zor olduğunu ben zaten seni severken biliyordum şimdi sen bana yarınlarımın olmadığı bir hayat bıraktın bana.

Belki uzaklarda bir yerlerde bu kalbi benden daha çok düşünen birisi vardır.

Biz birbirimizi çok sevdik ama kavuşamadık siz, siz olun asla sevdiğinizi bırakmayın kim ne derse desin, önünüze hangi engel çıkarsa çıksın asla pes etmeyin. Çünkü yürekte acısı, gözlerden yaşı hiç gitmiyor.

Ben ne seni sevdiğime pişman oldum, ne de senli günlerimde yaşadıklarıma, tek pişmanlığım sana kavuşamamak. Bana tüm bunları yaşattığın için teşekkürler.

Seni her gördüğümde kalbim ilk günkü gibi atıyor, biliyorum artık her şey çok geç ama ne yapayım kalbime söz geçiremiyorum seni unutamıyorum.

Keşkelerle yaşamaktan bıktım artık, geçmişimden kurtulup geleceğe bakamıyorum, ne yaparsam yapayım seni hiç unutamıyorum.

Sensizde hayatıma devam ederim sanmıştım ama çok yanılmışım, ben sana öyle çok bağlanmışım ki şimdi sensiz yaşamak çok zor geliyor, her nereye bakarsam bakayım gözlerim aklıma gelşiyor.

Biliyorum, arttık imkansız aşk bu ama hükmedemiyorum kendime. Çünkü bu yürek seni çok sevdi.

Ne güzel günlerimiz oldu birlikte, o günlerim ömrümün en güzel günleriydi. Her şeyi hafızamdan silerim ancak o günlerimi asla. Çünkü o günlerimin içinde sen varsın.

Sevdim, sevildim ama kavuşamadım.

“Sevipte Kavuşamayanlara Sözler ve Mesajları” hakkında 1 yorum

  1. Bir beni sevmek mi zor geldi ona ? Korkmaz gibiydi hiçbişeyden bir beni sevmekten mi korktu yüreği ? Utanmadan, saklanmadan gözlerine baka baka SENİ SEVİYORUM da dedim , ailemi de aldım , arkadaşlarımı, kuzenlerim de aldım karşıma . Taşımıyor, anlatmıyor, tanımlamıyor bu duyguyu. Ben de. Çok başka bir şey. Sevginin ortasında, derin acılar hisseder mi insan? Düşünüyorum da ondan vazgeçemediğim için mi bu olmayışlar, hiçe sayışlar. Aslında varım , yaşıyorum kanlı canlı ama yokmuşum gibi davranıyor ya sanki onun yokluğunda onu sevmek çok kolay gibi bir de aman ya . Onun için atan bu kalbi parçalamak kolay mı ? Vallahi kolaysa söküp atacam ya . Cidden bu kadar mı zor benim olmayana gönül vermek? Onun beni sevmesi bu kadar mı zor ? Özlüyorum kelimesini bile söylemekten kaçıyordum , ama kabul ediyorum Allah Çarpsın çokkk özledim çok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir