İçeriğe geç

Sitem Sözleri

Sitem edeceğiniz kişilere gönderebileceğiniz en güzel sitem sözleri ve sitem mesajlarını sayfamızda bulabilirsiniz.

Senin sevdiğin şarkıları açıp dinliyorum, seni hissedebilirim belki yeniden diye. Senin okumayı sevdiğin şiirleri okuyorum, belki kelimeler bir anlam ifade edebilir bana diye. Şimdi bana hiçbir şey yapmıyorsun deme, zorluyorum kendimi ama olmuyor işte.

Şu hayatta dört hata yaptım: doğdum, büyüdüm, yaşadım ve umut ettim. Tek bir doğrum vardı, o da seni ölesiye sevmek oldu. Bu doğrunun diğer yanlışları götürmesini beklerken sen gittin ve doğrumu da yanında götürdün. Şimdi hatalarımla baş başa kaldım.

Kırılan bir kalbi yeniden eski haline getirmek kolay mı sanıyorsun? Benim kalbim atomlarına kadar paramparça oldu, yeniden birleşmesi fizik kurallarına bile aykırı. Sen kim oluyorsun ki?

Gittiğin gün benim için bir anlamın kalmadı. Dünyanın en büyük ‘hiçi’ oldun benim için. Sana baktığımda hissettiğim tek şey boşluk duygusu. Boş ve gereksiz olduğunu gösteriyor bu.

İstediğin kadar uzağa git. Ne kadar uzaklaşırsan uzaklaş sesimi kulağında duymaya devam edeceksin. Mesafelerin bir işe yaramadığı anlayınca, bu sesle yaşayabilmek için yüreğinin sesini dinleyeceksin.

Bu yağmurlar bu yüzden işte, sevincime gölge düşürmek için değil acıma ortak olmak için yağıyor üzerime. Gözyaşlarıma ortak olan bir kişi bile çıkmazken, bulutlar ağlıyor benim için kaderime.

Ayrılık nasıl resmedilir, onu öğreniyorum sayende. Geceleri karanlığa dalıyor bakışlarım, gözlerimin yardımıyla çiziyorum gökyüzünü yıldızlardan. Belki sana benzetirim diye. Sonra aya doğru bakıyorum, belki güzelliğinin yansıması vurur diye.

Eğer var olacaksan benimle birlikte var olacaksın. Yanımda olmuyorsan yok hükmünde sayılırsın. Kararını ver ve harekete geç, çünkü hayat sandığından daha kısa.

Gittiğin günden beri ölümü düşünüyorum. Ölümün düşüncesi korkutmuyor beni, ilgi çekici bile denilebilir hatta. Sensizliğin verdiği acıyı bastırabilecek bir ilaç bulamadım henüz, tek kullanımlık bir ölüm hakkım var sadece.

Ağlamaktan göz kapaklarını kaldıramayacak kadar bitkin düştün mü hiç? Ben her gece boğuyorum gözlerimi gözyaşlarımda. Yorgunum ağlamaktan, ama senden vazgeçmedim daha.

Bir tek rüyalarımda her şey yolunda, gerçek hayata döndüğümde her yerde kaos, her yerde karmaşa. Senin gidişinin bu denli etki bırakacağını tahmin edemezdim.

Hangi kelimeyi kullandığına dikkat etmiyorsun sanırım. Bana ‘canım’ diye seslenirken nasıl benden vazgeçebildin? Nasıl bırakıp gidebildin benden? Şimdi kimlere ‘canım’ diyorsun, kimler aldanıyor benim gibi sana…

Üzgün müyüm? Hayır… Kırgın da değilim. Sadece yoruldum artık, bitkinlik çöktü üzerime. Kendime sabır gösteremiyorum ben, nasıl katlanabilirim ki ukala ve gereksiz tiplere.

Belki de bizim aşkımız suyun üzerine yazılmış olan bir masaldı. Gözümüzü kapayıp açana kadar ömrü bitecek olan bir kelebek kadardı. Bu yüzden ikimizin yüreğinde, ömrümüzün sonuna kadar unutamayacağımız yaralar kaldı.

Sen sustuğun zaman çok fazla yoruluyorum. Acaba bana neyi anlatmıyorsun.

Biri de karşıma çıkıp demiyor ki yalnız değilsin ben her zaman yanındayım diye.

Bütün herkesi sevebilirdim fakat senden sevmeye başlamamam gerekiyordu.

Sana da gün gelecek sabahı olmayan geceleri yaşatan biri çıkacak elbet.

Sen çok sevdin utanmana gerek yok bırak seni bırakıp giden yar utansın dursun.

Biz birilerini incitmeden yaşamak için nelerimizi verdik ama diğerleri bizi incitip durdu.

Üzülme en azından herkes ile hayal kurmayacağın gerektiğini öğrenmiş oldun!

Yürümüş olduğunda yollardan geçersin fakat anılardan asla vazgeçmeyeceğini unutma!

Sevmek, hesap işine benzemez. Sevmek güvenebilmekti, ait olabilmekti. Ama bunların hepsi de eskidendi.

Senin hayatında ben bitmiş olsaydım eğer benim içimde sen yaşıyor olmayacaktın.

Sonrasındaysa birbirimize iyi geceler demeden uyumaya başladığımız da her şeyin bittiğini anladım. En acısı bu durumdu.

Bazen yalnızca seninle konuşmasını istiyorsun. Ama o herkes ile konuşur sadece sana susar.

Değer vermiş olduğun insan senin değerini bilmiyor ise bırak kendi değeri ile öylece kalsın.

Ben seni tahmin edeceğin kadar değil, tahammül edemeyeceğinden daha fazla sevdim.

Birde giderken hakkını helal et diyorsun haram etmiş oldukları hayattan neden helallik istemekteler bunun neresi iyi olabilir ki?

Hatalı olduğunu anladığında özür dileyebilmek yalnızca beynini kullanabilecek kişilere özgü bir durumdur.

Seninle ömrümü geçirmek istiyorum dedi ve ardından gitti. Bende arkasından bakakaldım; insan mıydı karşımdaki kelebek mi anlamadım.

Bakkaldaki veresiye defterine benziyor kalbim, hayatımıza girmiş olan herkesten biraz alacaklı oluyoruz.

Ya sevmen gerek adam gibi rol yapmadan ya da gitmen gerek bu kent bir intihara sahne olmadan

Dosta ihtiyacın olduğunda sıcak bir el istiyorsan yanında diğer elini tutmalısın. Kimseden fayda olmadığını bil bu zamanda.

Şimdi yorgun ve yalnız gecelerde hesap sorup duruyorum yüreğime boyundan büyük sevdin neyine bu senin!

Cömert olmadığında malın, vefa olmadığında arkadaşlığın, karşılık olmadığı zaman aşkın hiç hayrı olmaz.

Geçmiş olduğum yollardan geçersin, içtiğim sudan da içersin fakat bir daha anılarımdan asla geçemeyeceğini bil.

İnsanların işlerine göre hareket ettiğin zaman senden iyisi yoktur etraflarında. İşine göre hareket etmediğin zamanda senden kötüsü olmaz.

Üşüyor musun? Gel yanıma benim. O kadar yaktın ki geçmişte canımı, ısınacağına emin olabilir. Bir daha asla üşümeyeceğine eminim.

Eğer benim ile herhangi biri arasında seçim yapmak zorunda kaldıysan ve bundan zorlandıysan onu seçmen gerek. Çünkü ben seçim yapabileceğin bir insan değilim.

Tabaklar kalmış olan son kırıntı gibiydi artık sana olan sevgim. Sen beni hep bırakıp gidiyordun bende hep arkanda durup ağlardım.

Eğer geleceği görseydim seni sevmeyi bırak, ömründe ölmeyi asla bir daha göze almazdım. İnan ki parmağımı bile kımıldatmazdım!

Sen onunla ağlamayı istersin ama o seninle gülmeyi bile istemez. Ne yaparsan da yap sevmek yetmeyecektir bazen.

Bana gelmeyi düşünüyorsan eğer her şeyin ile benim olup gelmen gerek. Emanet gibi gelip daha sonrasında yanımda olmanın hiçbir anlamı yok benim için.

Hani ömür boyu ellerimden tutacaktın. Şimdi bakıyorum da yanımda bir saç telin bile yok.

Öyle kolay kurtulamazsın benden. Hesabım henüz bitmedi seninle. İntikamımı almazsam haram olur yaşamak bana, hesabım bitmez mezarın içine girene kadar bunu böyle bil.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir