İçeriğe geç

Yıldönümü Mesajları ve Sözleri

Sizler için hazırladığımız en güzel sevgilinize ve eşinize gönderebileceğiniz yıldönümü sözleri ve yıldönümü mesajlarını sizler için hazırladık.

Yıldönümümüz bana aşkın bürünebileceği, en güzel halleri hatırlatıyor. Birisi var ki, beni seviyor, destek oluyor. Yılların acılarına katlanma ve tatlı anlarına beraberce paylaşarak değerine değer katma gücü veriyor. Her zaman yanımda ol. Bir yılda 365 gün seninle olmak ve yıl dönümümüzü kutlamak, aşkın bana en güzel haliyle, kendini senin gözlerinde ve gülümsemende tekrar tekrar hatırlatıyor. Daha ne kadar şanslı olabilirim ki? Seni her şeyden çok seviyor ve yıl dönümümüzü kutluyorum.

Seninleyken hissettiğim huzur ve sevginin yeri hiçbir şeyle asla doldurulamaz ve hiçbir şeyle mukayese dahi edilemez. Özveri, sevgi ve sabır, bizim ilişkimizin en değerli parçalarıdır ve asla birbirlerinden ayrılamazlar. Tıpkı senin ve benim birbirimizden ayrılamayacağımız gibi. Biz artık bir bütünün iki yarısı, bir hikâyenin aynı sayfalarda gezinen iki kahramanıyız. Bu hikâyeyi seninle yazmak ve yaşamaktan güzel hiçbir şey olmaz. Her yıl dönümümüzde ne kadar şanslı bir insan olduğumu düşünüyorum. Eminim sen de benim için aynı düşünceleri paylaşıyorsun. Nice Yıl dönümleri bir tanem. Seni çok seviyorum.

Her zaman ilham kaynağım oldun sen. Kendimi gerçekten yaşıyor hissetmemin sebebi sensin. Sadece hayatımı tamamlamadın sen aynı zamanda bana ben olabilmenin gücünü de verdin. Sen olmasaydın hayatımda bu kadar cesur kararlar alamaz ve ileriye dönük adımlar atamazdım. İçimdeki potansiyeli ortaya çıkaran sensin. Beni daha iyi ve mutlu bir insan yaptım aşkım. Yıl dönümümüz kutlu olsun. Ama şunu unutma sadece yılda bir kez değil sana olan minnettarlığım, Tanrı’nın yarattığı her günle dudaklarımda adın. Seni sonsuza kadar seveceğime söz veriyorum. Mutlu yıl dönümleri!

Uzun yıllar geçti ama aşkımız asla yaşlanmadı. O, bizi birbirimize çeken mükemmel aşk, artık geçmiş günlerin toyluğunda değil bugünlerimizde, yaşadığımız günlerin olgunluğunda. Yaşadığımız bunca acı, tatlı olaya ve birbirimize nasıl destek verdiğimize, bugünlere yine birlikte, el ele geldiğimize şahit. Kısaca bizi birbirimizle tanıştıran aşk, şimdi zamanın zorlu yollarından gelmiş, tatlı yorgunluğuyla yüzümüzde almış yerini ve bizim birbirimize bakarken gülen gözlerimize yerleştirmiş ışığını. Mutlu yıl dönümleri bir tanecik hayat arkadaşım. Aşkın derin izlerini yüzlerimizde görmenin tadını birlikte çıkarabildiğim hayat yolculuğu arkadaşım.

Hiçbir şey asla yenemez aşkının mucizelerini günümü aydınlatan sevgilim. Benim olduğunu bilmek beni o kadar iyi hissettiriyor ki, her şeyin üstesinden gelebileceğime olan inancım daha da yükseliyor kalbimde.

Zor zamanlardan geçtik. Mükemmel bir eş olamadım belki ama seni gözlemleyerek ve sana layık olmak için bu yolda çok çabaladım. Biliyorum beni sevmeye devam ediyor, bana inanıyorsun. Bunun için her zaman minnettar olacağım. Karşılığında seni sevmeye devam edeceğim ve mükemmel bir eş olmaya çalışmaktan vazgeçmeyeceğim. Mutlu Yıldönümleri beni sevmeye ve bana destek olmaya devam eden bir tanem.

Kimse beni seninle geçen yıllarım kadar mutlu edemez. Yaptığım tüm hataların bedelini ödedim ve Tanrı senin gibi bir insanla ödüllendirdi beni. Çektiğim sıkıntılara şimdi şükrediyorum. Ödediğim bedellerin boşa gitmediğini biliyorum. Çünkü sen varsın yanımda. Bunca yıl benim kusurlarımı düzelttin. Sana layık biri olmaya çalıştım. Bazen başardım bazen başaramadım biliyorum ama her yıl, bugün iyi ki var hayatımda dediğim insana sarılıyorum ve onunla yıl dönümümüzü kutluyorum ya. İşte bu mutlulukta yeter bana. Nice mutlu yıl dönümleri sevgilim. Tüm bu yıllar boyunca eşin olmak benim için bir onurdu.

En romantik yıldönümü mesajlarını söyleyerek senin ayaklarını yerden kesmek isterdim. Ama sözlerden çok yaşadığımız o güzel yılların anısını aynı anda hissetmek, binlerce kelimeden çok daha fazla şeyler uyandırıyor ikimizin içinde biliyorum. Yıllar geçtikçe kelimeler yerlerini sadece bir tebessümle ifade edilebilecek hatıralara dönüştürüyor. İşte bir tanem bunun adına gerçek aşk deniliyor.

Harika bir kadına sahip olduğum için çok şanslıyım. Hayatımı tamamlayan bir kadına. Günlerimi yaşamaya, sabahları uyanmaya değer yapan bir kadın sahip olduğum. İşte ya da uzaklarda olsam da biliyorum sen benimlesin. Duyduğum her şarkı seni bana hatırlatıyor. Onun bestesinde gözlerinin güzel rengini görür gibi olup, dalıp gidiyorum. Bunca güzel yılları benimle yaşamaya değer bulduğun için şükrediyorum. Nice birlikte geçireceğimiz yıl dönümlerini diliyorum.

Bu gün bana Tanrı’nın beni gerçekten sevdiğini hatırlatıyor çünkü bana dünyanın en harika insanını verdi ve hayatımı paylaşacak, dertlerime, sevinçlerime ortak olacak eşim olacak bu harika insanı seçme şansını bahşetti. Her zaman minnettar olacağım. Mutlu Yıl dönümleri bir tanem. Her güne seninle olan aşkımızı yazmak için Tanrı’m bize uzun ömürler versin.

Ilık ılık aktın kalbime, aldın aklımı başımdan, sevdanla döndürdün başımı aşkınla yoğurdun her gün. Nede çabuk akmış günler seninle, sanki daha dün gibi ilk kez elini tutuşum, yanağına ilk öpücüğümü konduruşum.

Bana hayat verenim, ömrüme ömür ve huzur katanım, iyi ki benimsin, daha nice güzel yılları hep birlikte görelim el ele aşkla ve sevgiyle…

Zordu bana katlanmak, ama sen direndin, asla vazgeçmeden her gün aşkla ve sevgiyle biraz daha fazla sevdin. İşte bu yüzden vazgeçilmezimsin benim, her ne olursa olsun elimi bırakmayanım hep ama hep destek olanımsın.

Bugün hayatıma girdiğin ilk gün sevgilim, hayatımdaki en değerli, en anlamlı ve en özel gün bugün.

Unutmak mı asla, mıh gibi kazıdım aklıma.

Seni tanıdığım günü unutursam kanım kurusun, aklım gitsin başımdan. Başımın tacı, gönlümün efendisi tekrar hoş geldin dünyama.

sen bir şeye dokunduğunda, o şey değişiyor. Bambaşka bir hal alıyor. Bana dokunuşunla, hayatıma gelişinle her şeyi güzelleştirdin. Bir ömür eksik olmasın hayatımda etkin. Beraber geçireceğimiz nice yıllara sevgilim.

Yıldönümü Kutlama Mesajları ve Sözleri

Tutulmuş ne kadar dilek, edilmiş ne kadar dua varsa hepsinin aminisin sen. Baharsın ömrüme. Ahiretime cennetsin. Yolu yem yeşil ormana çıkan o karanlık tünelin çıkış noktasısın. Huzurum… daha nice yılları geçirelim beraber, onlarca yıla meydan okusun sevgimiz. İyi ki hayatımdasın.

Şu dünya üzerindeki en güzel gösterme biçimi “eşim” diyerek seni işaret etmek oldu. Hayattaki en güzel seçimimsin sen. En güzel sığınışım, en güzel kendimi adayışım. Daha nice yıllara, yan yana… seni seviyorum.

Bugün seninle dolu doldu geçen 1.yıl sevgilim. İyi ki geldin ömrüme kışın ortasında kalmış kurumuş bir ağaç gibiydim, seninle yeşillendim bahar geldi günlerime.

Canıma can oldun, yoldaşım, hayat arkadaşım hiç bırakma ellerimi, sensiz ben hiç yaşayamam ki. Seni deliler gibi seven bu adam yoluna kurban olsun deli sevdam.

Senin tanıdığım gün, dualarımın kabul olduğu gündü sevgilim. İyi ki varsın, yıldönümümüz kutlu olsun can içim.

İşte bugün nefes almaya başladığım, içimde kelebeklerin uçtuğu, eteklerimde zillerin çaldığı, yüzümde güllerin açtığı bu gündü yani seni tanıdığım gündü sevgilim.

İyi ki geldin hayatıma, nefes oldun, can oldun, huzur verdin hep bana. Yüzümü güldüren, başımı döndüren adam sen hep ol yanımda. Yıldönümünüz kutlu olsun yakışıklı seni çok ama çok seviyorum.

Senden öncemi yok saydım ben, sanki yeniden doğmuş gibi, her güne umutla, aşkla ve sevgiyle uyandım senin sayende aşkım.

Daha seni gördüğüm ilk anda demiştim işte sevebileceğim adam bu diye. Tanıdım seni ve dedim ki sevmek yetmez daha çok sevmeli diye, aradan geçen yıllar beni asla pişman etmedi, çünkü ben sevmekten öteye geçtim, âşık oldum sevgilim.

Hoş geldin ömrüme, umutlarımın kaynağı, kalbimin dayanağı,1.yılımız kutlu olsun ve dilerim ömrümüzde birlikte geçireceğimiz daha nice yıllarımız olsun.

Sevmek her zaman gülmek değildi, ağlarken de yanında sadece sen olup ona güç vermekti, işte bizde seninle böyleyiz aşkım, yürüdüğümüz bu yolda sevgiyi de, acıyı da, mutsuzluğu da birlikte göğüslüyor, ellerimizi tutarak aşıyoruz zorlukları.

Hayatıma girdiğin bu 2. Yılımızda dilerim ki yine hep sen ol yanımda, hep sen tut elimi, hep sen bak gözlerime, bir tek sen anla içimden geçeni ve bir tek sen ol yaralarıma merhem. İyi ki varsın her şeyim, meleğim, ruhuma ve kalbime en iyi gelenim.

Elini ilk tuttuğumda nasılsa hislerim aradan geçen 5. Yılda da yine aynı sevgilim. Ben ilk gün ki heyecan ve aşkla bağlıyım sana. İçimi bilenim, halimden anlayanım, özüm, sözüm, can özüm yeniden hoş geldin hayatıma. Seninle 50. Yıllara ulaşabilmek dileğiyle sevgilim seni seven biricik eşin.

Evliliğimizin 3.yılında bana verdiğin hediye paha biçilemez kadınım, aşkımızın meyvesiyle nice güzel yıllara birlikte erelim, hayatın tüm zorluklarını birlikte aşalım, hep huzurlu ve mutlu olalım. Aşığım sana yıl dönümüz kutlu olsun hayatım.

Seni sevmek gökyüzü kadar mavi ve temiz, seni sevmek denizler kadar derin ve öylesine duru. Seni sevmek hep huzur dolu. Huzurum 1.yılımız kutlu olsun, aşkına pervane bu adamı hiç bırakma.

Hayallerimi en güzel anılara çevirdin. İki kişinin tek kişi olabileceğini seninle öğrendim ben. Seninle öğrenmek istediğim daha bir sürü şey var. Birlikte yan yana geçirebileceğimiz bir ömür diliyorum. Yıl dönümümüz kutlu olsun.

Bir bakışıyla beni öldüren, bir bakışıyla da göklere çıkaran başka birini tanımadım. Adınla uyandığım her sabaha şükrediyorum. İyi ki hayatımdasın diğer yarım. Nice yıllar görelim…

Hüznü bir kenara bırakıp mutluluklara açtırdın gözümü. Hayatıma girişinle renk kattın yaşantıma. Karanlıklar aydınlığa kavuştu gelmenle. Sert bir kışın ardından bahar getirdin. Ömrüme hep gökyüzü ol. Daha nice yıllarımız olsun. İyi ki geldin.

Yıllar önce tam da bugündü. Seninle çıktığım yolun hiç bitmemesini ve birlikteliğimizin bir ömür sürmesini dilemiştim. O günden önce dualarımdaydın şimdi ise şükürlerimdesin. Yıllar geçse de sevgin hala ilk günkü gibi. Yıllar sonra da hala bugünkü gibi olacak. Seni hep seveceğim. Nice yıllara sevgilim.

Kalp ritmimi yıllar geçse de değiştiremeyen tek insansın. Hala ilk günkü gibisin içimde. Ömrüm boyunca da hep ol. Beraber geçireceğimiz nice yıllara. İyi ki benimsin…

Ben hiçbir yoldan seninle çıktığım yol kadar emin olmadım. Yol ayrımındaki en güzel kararımdın. Dudaklarımı iyikilere açtırıp, hep gülümsememe sebep oldu. Birlikte yan yana geçireceğimiz nice yılara. Yıl dönümümüz kutlu olsun sevgilim.

Tekrar dünyaya gelmek gibi bir şansım olsa ve iki nefeslik bir ömrüm olsa onun birinin sana verilmesini isterdim. Bana nefes olduğun, beraber olduğumuz nice yıllara. İyi ki hayatımdasın.

Bir yıldız kaydı ve ben dilek tuttum. Tam da o gün çıktın karşıma. Gökyüzü gibiydin binlerce yıldıza sahiptin. Gözlerimi senden alamamıştım. Yıllar geçti ama ben hala gözlerimi ışıltından alamıyorum. Hayatıma gelişin şanstı diyemem çünkü dünya üzerinde bu kadar şanslı kimseyi görmedim. Allah’tan gelen en güzel hediyeydin. Gelişinle müjdelendim. Şimdi ise sadece şükrünü ettiğim duamsın. İyi ki geldin, hep ol. Nice yıllara gökyüzüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir